Konsultacje psychologiczne

Jeśli jesteś osobą aktywistyczną z mniejszościową tożsamością i w związku ze swoją działalnością społeczną doświadczasz kryzysu, wypalenia, przeciążenia, traumatyzacji, albo czujesz, że niedługo nadejdzie taki moment – mamy dla Ciebie wsparcie w postali konsultacji psychologicznych lub interwencji kryzysowej.

Pracuje z nami zespół zaufanych psychoterapeutek, psycholożek, interwentek kryzysowych i psychiatrek. Są doświadczone nie tylko we wspieraniu osób w trudnej sytuacji lub kryzysie, ale także aktywistek i aktywistów. Znają się także na pracy z osobami o tożsamościach wystawionych na ataki i o nienormatywnych identyfikacjach.

Zapewniamy od 1 do 4 bezpłatnych spotkań stacjonarnych (w Warszawie, we Wrocławiu, w Gdańsku) i online. Spotkania objęte są poufnością.

Jeśli jesteś zainteresowanx skorzystaniem z naszego wsparcia, napisz do Natalii przez formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.

Uwaga:

A jeśli stać cię na sfinansowanie wsparcia psychologicznego komuś innemu, możesz wesprzeć nasze działania, wpłacając darowiznę na ten cel na nasze konto:

Fundacja RegenerAkcja,
bank BGŻ BNP, 08 1600 1039 0002 0032 1210 0001,
tytułem: darowizna na cele statutowe