RegeNewsletter

Co dwa tygodnie wysyłamy do Was nasz autorski newsletter o odpoczywaniu, regeneracji i wzajemnej trosce w aktywizmie emancypacyjnym, czyli RegeNewsletter.

Znajdziecie w nim unikalne treści o zapobieganiu i radzeniu sobie z wypaleniem w zaangażowaniu społecznym, szczególnie w aktywizmie emancypacyjnym.

Co miesiąc wysyłamy Wam newsletterem artywistyczną sztukę przygotowaną specjalnie dla Was przez aktywistki-artywistki, osoby tworzące, którym na sercu leży równość i które przez sztukę działają na rzecz emancypacji. Działają, w tym także odpoczywają, opowiadając swoją twórczością o ważnych dla nich, regeneracyjnych aspektach aktywizmu na równościowego. Możesz obejrzeć efekty naszej współpracy tutaj.

Aby otrzymywać od nas RegeNewsletter, zapisz się tutaj.

Ty się zapisujesz, a my wysyłamy to, co nas inspiruje, pomaga nam odpoczywać i oddychać. Wybieramy to, co mało znane a wspaniałe, dzielimy się też tym, co nam pomaga. Wysyłamy materiały, które same przygotowujemy specjalnie dla Was. Podrzucamy wskazówki o tym, jak można zacząć szukać tego, co odżywia i wspiera w regeneracji.

RegeNewsletter nie jest jednostronną komunikacją – możesz nam na niego odpowiedzieć, podzielić się tym, co pomaga Tobie. Odpowiadamy na mejle przychodzące do RegeNewslettera! <3