Zapis Webinarium RegenerAkcji nr 1/6: Mapujemy wypalenie w działaniach równościowych, Natalia Sarata

9 września 2021 odbyło się pierwsze webinarium rozpoczynające cały cykl Webinaria RegenerAkcji o wypaleniu i trosce o siebie w działaniach równościowych i aktywizmie praw człowieka. Natalia Sarata z RegenerAkcji zakreśliła mapę zagadnień i wątków, którym warto przyglądać się w kontekście przeciążania i wypalania się w zaangażowaniu emancypacyjnym.

Nagranie dostępne jest tutaj, z tłumaczeniem na PJM, a już wkrótce opublikujemy jego transkrypcję.

Natalia Sarata jest założycielką RegenerAkcji, socjolożką, trenerką, zaangażowaną w działania równościowe i sektor działań obywatelskich od 2002 roku. Sama kilka lat temu wypaliła się aktywistycznie, teraz z zespołem RegenerAkcji zajmuje się budowaniem wiedzy o tym i pokrewnych zjawiskach w organizacjach i grupach

Tej tematyki dotyczyć będzie także kolejnych 5 webinariów realizowanych co dwa tygodnie we wtorki wieczorem między wrześniem a listopadem, prowadzone przez zaproszone do rozmowy osoby aktywistyczne działające na rzecz równości.

Terminy kolejnych webinariów: 9.09, 23.09, 7.10, 21.10, 4.11, 18.11. Zawsze w godz. 18.00-20.00, z tłumaczeniem na Polski Język Migowy.

Kolejne Webinarium RegenerAkcji odbędzie się 23.09 i poprowadzi je ef / Ewa Furgał z Fundacji Dziewczyny w Spektrum. Zapraszamy!