Zapis Webinarium RegenerAkcji nr 4/6: Wyobraź sobie szczęśliwego Syzyfa, Marta Niedźwiecka

21 października 2021 odbyło się czwarte webinarium w cyklu Webinaria RegenerAkcji o wypaleniu i trosce o siebie w działaniach równościowych i aktywizmie praw człowieka.

Marta Niedźwiecka, wspierająca psychologicznie m.in. aktywistów i aktywistki, porozmawia z Natalią Saratą o długofalowych skutkach stresu emocjonalnego, który dotyka osoby aktywistyczne, ze szczególnym uwzględnieniem osobistych uwarunkowań, które prowadzą do podjęcia działań aktywistycznych, tłem systemowym i specyfiką polskiego aktywizmu.

Nagranie dostępne jest tutaj, z tłumaczeniem na PJM, a już wkrótce opublikujemy jego transkrypcję.

Marta Niedźwiecka – psycholożka, sex coach. Współautorka książki „Slow Sex”, autorka psychologicznego podkastu „O Zmierzchu”. W swojej pracy oprócz demontowania patriarchatu i rozwijania świadomej seksualności w Polsce, wspiera psychologicznie osoby aktywistyczne.

Tej tematyki dotyczy cały cykl 6 Webinariów RegenerAkcji, realizowanych co ok. dwa tygodnie we wtorki wieczorem między wrześniem a listopadem, prowadzone przez zaproszone do rozmowy osoby aktywistyczne działające na rzecz równości.

Terminy kolejnych webinariów: 9.09, 23.09, 7.10, 21.10, 2.12, 9.12. Zawsze w godz. 18.00-20.00, z tłumaczeniem na Polski Język Migowy.

Kolejne Webinarium RegenerAkcji odbędzie się 2.12 i poprowadzi je Sylwia Włodarska, mediatorka w nurcie Porozumienia bez Przemocy (NVC), coach, trenerka empatycznej komunikacji. Prowadzi inicjatywę „Pani Swojego Szczęścia”.

Zapraszamy!