1

Po-Oddychaj: chodźcie z nami świętować zakończenie projektu

30 czerwca 2023 to ostatni dzień projektu „Oddychaj. Regeneracja aktywistów i aktywistek z mniejszości”, który realizujemy w RegenerAkcji od 1 stycznia 2021. Spotkaj się z nami, jego realizatorkami, tego dnia o 10:30 w Parku Skaryszewskim w Warszawie, świętuj z nami 2,5 roku działań, namysłu, współprac, wspaniałości.

„Oddychaj” przyniósł nam wiele dobrego, pomógł zrealizować plany i marzenia, wsparł bardzo wiele osób zaangażowanych w działania na rzecz praw człowieka, pomógł nam mówić o trosce i tę troskę robić.

Chcemy z Wami poświętować ten projekt, podziękować sobie i Wam za niego, razem po-oddychać, opowiedzieć, co w jego ramach się wydarzyło i co „po Oddychaju” w fundacji RegenerAkcja się jeszcze wydarzy. Mamy też dla Was piękną niespodziankę, coś, co jaśnieje, kwitnie, z marszu regeneruje pięknymi ilustracjami, kolorami i kolorowankami <3

Serdecznie zapraszamy osoby zaangażowane społecznie, społeczniczki, wolontariuszy, działaczki i wszystkie osoby zainteresowane aktywizmem w obszarze zmiany społecznej i praw człowieka.

Przyjmijcie zaproszenie i przysiądźcie z nami na trawie albo na ławce w Parku Skaryszewskim. Zacznijcie ostatni dzień czerwca i ostatni dzień roboczego tygodnia od spotkania w zieleni ze społecznością wokół Fundacji RegenerAkcja. Zabierzcie z sobą kubek, my będziemy mieć termosy i przekąski.

Tutaj link do formularza zgłoszeniowego – prosimy daj nam znać, że będziesz:  https://forms.gle/7SeGcq4dJJkRirrQ9

Szczegółowe informacje o miejscu zbiórki i programie podamy w kolejnych dniach.